Contact Now
Current Rating : 1A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 100mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 30Ω@100MHz
Description : 30Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 1A 100mΩ