SMD Electronic Component Cybermax CMBM1005G900HSP Multilayer Chip Ferrite Bead for Signal Integrity
Contact Now
Current Rating : 600mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : -
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 90Ω@100MHz
Description : 90Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0402 600mA