Multilayer Chip Ferrite Bead Cybermax CMBM1608G221GSP Designed for Sharp Impedance and Low Crosstalk
Contact Now
Current Rating : 500mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 300mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 220Ω@100MHz
Description : 220Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0603 500mA 300mΩ