Contact Now
Current Rating : 1A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 120mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 1kΩ@100MHz
Description : 1kΩ@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 1A 120mΩ