Multilayer Chip Ferrite Bead Cybermax CMBM1005G300HSP Featuring RoHS Compliance and Heat Resistance
Contact Now
Current Rating : 600mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 150mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 30Ω@100MHz
Description : 30Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0402 600mA 150mΩ