Chip Ferrite Bead Cybermax CMBH1005S102FSP Suitable for Computers Peripheral Devices and Power Lines
Contact Now
Current Rating : 500mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 830mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 1kΩ@100MHz
Description : 1kΩ@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0402 500mA 830mΩ