Chip ferrite bead Cybermax CMBH2012S221QSP suitable for wide frequency range and high current rating
Contact Now
Current Rating : 3A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 75mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 220Ω@100MHz
Description : 220Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 3A 75mΩ