High Current Chip Ferrite Bead Cybermax CMBH2012S601NSP Featuring Magnetic Shielding for EMI Control
Contact Now
Current Rating : 2A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 90mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 600Ω@100MHz
Description : 600Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 2A 90mΩ