Industrial capacitor CHAMPION SMEC154J100M1 providing consistent performance and long service life
Contact Now
Description : Through Hole,P=5mm Film Capacitors RoHS
Mfr. Part # : SMEC154J100M1
Model Number : SMEC154J100M1
Package : Through Hole,P=5mm
Contact Now
CL71
: CL71 UL94 V-0
  • : CL71
  • : (UL94 V-0),
GB/T 7332 (IEC 60384-2)
55/125/56
85
-55125 (+851251.25%/)
63V, 100V, 250V, 400V, 630V, 1000V