Mfr. Part # : NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00466
Model Number : NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00466
Package : SMD3215-2P
| NX3215SA | OA / AV / Mobile Communication | 32.768kHz | 40 to +85C | 40 to +85C | 0.1W (0.5W Max.) | 20 106 | +25C 5C | 0.04 106/C2 | 6.0pF, 9.0pF, 12.5pF | 70k Max. | 1.0pF typ./ 1.5pF Max. | 500M Min. |
| NX3215SA | Automotive | 32.768kHz | 40 to +125C | 40 to +125C | 0.1W (0.5W Max.) | 20 106 | +25C 5C | 0.04 106/C2 | 12.5pF | 80k Max. | 1.0pF typ./ 1.5pF Max. | 500M Min. |