Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±30ppm
Frequency Stability : ±45ppm
Operating Temperature : -40℃~+125℃
Load Capacitance : 8pF
Equivalent Series Resistance(ESR) : 150Ω
Frequency : 20MHz