LIMING 49S-9.216-20-10-10B electronic component designed for frequency and load capacitance accuracy
Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±10ppm
Frequency Stability : ±10ppm
Load Capacitance : 20pF
Operating Temperature : -40℃~+85℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 9.216MHz
Description : Crystal 9.216MHz ±10ppm 20pF HC-49S