Electronic component LIMING 49S-13.56-20-20-20/A frequency stability 20 load capacitance 20 pF temperature 20 A
Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±20ppm
Frequency Stability : ±20ppm
Load Capacitance : 20pF
Operating Temperature : -20℃~+70℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 13.56MHz
Description : Crystal 13.56MHz ±20ppm 20pF HC-49S
Mfr. Part # : 49S-13.56-20-20-20/A
Model Number : 49S-13.56-20-20-20/A
Package : HC-49S
Contact Now
49S Series
Product Attributes
  • Brand: Liming (implied by website)
  • Website: http://www.limingele.com.cn/
  • Email: tvsesd@126.com
Technical Specifications
49MD12.00202020/A49MD-12.00-20-20-20/A
8045
2409280102_LIMING-49S-13-56-20-20-20-A_C240925.pdf
Quality Electronic component LIMING 49S-13.56-20-20-20/A frequency stability 20 load capacitance 20 pF temperature 20 A for sale
Electronic component LIMING 49S-13.56-20-20-20/A frequency stability 20 load capacitance 20 pF temperature 20 A Images