LIMING 49S-4.332-20-10-10B crystal oscillator designed for consistent frequency and load capacitance
Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±10ppm
Frequency Stability : ±10ppm
Load Capacitance : 20pF
Operating Temperature : -40℃~+85℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 4.332MHz
Description : Crystal 4.332MHz ±10ppm 20pF HC-49S