Electronic component LIMING 49S-14.7456-20-20-20/A frequency stability and load capacitance details
Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±20ppm
Frequency Stability : ±20ppm
Load Capacitance : 20pF
Operating Temperature : -20℃~+70℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 14.7456MHz
Description : Crystal 14.7456MHz ±20ppm 20pF HC-49S