Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±10ppm
Frequency Stability : ±10ppm
Operating Temperature : -40℃~+85℃
Load Capacitance : 20pF
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 9.8304MHz