Contact Now
Normal temperature Frequency Tolerance : ±20ppm
Frequency Stability : ±20ppm
Load Capacitance : 20pF
Operating Temperature : -20℃~+70℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Frequency : 22.1184MHz