Automotive Electronics EMI Filter Chilisin ABPY00160808300Y00 Multilayer Chip Ferrite Bead Component
Contact Now
Current Rating : 3A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 30mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 30Ω@100MHz
Description : 30Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0603 3A 30mΩ