Contact Now
Current Rating : 1A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 200mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 600Ω@100MHz
Description : 600Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0603 1A 200mΩ