Multilayer Ferrite Chip Beads Chilisin BBPY00201209100Y00 for Electronic Device EMI Noise Reduction
Contact Now
Current Rating : 6A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 10mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 10Ω@100MHz
Description : 10Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 6A 10mΩ
Mfr. Part # : BBPY00201209100Y00
Model Number : BBPY00201209100Y00
Package : 0805
Technical Specifications
Part NumberSize (EIA)Impedance (25%) @ 100 MHzRDC () MaxRated Current (mA) Max