Chip Beads EMI Suppression Components Chilisin BBSY00100505100Y00 Multilayer Ferrite Material Design
Contact Now
Current Rating : 1A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 25mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 10Ω@100MHz
Description : 10Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0402 1A 25mΩ