Multi layer ferrite chip bead Chilisin BBPY00321611100Y00 for EMI suppression in electronic circuits
Contact Now
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 15mΩ
Impedance @ Frequency : 10Ω@100MHz
Description : 15mΩ 10Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads and Chips RoHS