TE Schaffner FN7560-200-M10 DC Feedthrough Capacitor Offering Wide Frequency Range Noise Suppression
Contact Now
Nominal Capacitance : 100nF
Operating Temperature : -40℃~+100℃
Voltage Rating : 650V
Tolerance : ±20%
DC Resistance(DCR) : 0.16mΩ
Current Rating : 200A
Description : 100nF ±20% 0.16mΩ Through Hole Feed Through Capacitors RoHS