Precision Engineered TE Schaffner FN7562-63-M6 Capacitor for High Frequency Suppression Applications
Contact Now
Nominal Capacitance : 100nF
Operating Temperature : -40℃~+100℃
Voltage Rating : 650V
Tolerance : ±20%
DC Resistance(DCR) : 0.3mΩ
Current Rating : 63A
Description : 100nF ±20% 0.3mΩ Through Hole Feed Through Capacitors RoHS