TE Schaffner FN7612-63-M6 feedthrough filter designed for electrical noise reduction and EMI control
Contact Now
Operating Temperature : -40℃~+100℃
Nominal Capacitance : 470nF
Voltage Rating : 1kV
Tolerance : ±20%
DC Resistance(DCR) : 0.53mΩ
Current Rating : 63A
Description : 470nF ±20% 0.53mΩ Through Hole Feed Through Capacitors RoHS