Contact Now
Power(Watts) : 125mW
Resistance : 15Ω
Type : Metal Film Resistor
Temperature Coefficient : ±100ppm/℃
Tolerance : ±1%
Description : 15Ω ±1% 125mW Metal Film Resistor