Noise Suppression Chip Components muRata DLP2ADA900HL4L Common Mode Choke Coil Arrays for Electronic
Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 100MΩ
Operating Temperature : -40℃~+85℃
DC Resistance(DCR) : 1.4Ω
Voltage Rating - DC : 5V
Number of Lines : 4
Voltage Withstand : 12.5V
Description : 4Line Common Mode Choke Surface Mount-8P 2x1mm 90Ω@100MHz 120mA DCR 1.4Ω
Mfr. Part # : DLP2ADA900HL4L
Model Number : DLP2ADA900HL4L
Package : SMD-8P,2x1mm
Contact Now
Chip Common Mode Choke Coil Arrays DLP2ADA Series
Product Attributes
  • Brand: MURATA MFG.CO.,LTD
  • Origin: Japan (implied by manufacturer)
  • Material: Not specified
  • Color: Not specified
  • Certifications: RoHS Marking (ROHS Y)
Technical Specifications
Murata Part NumberCommon Mode Impedance (at 100MHz)Rated VoltageRated CurrentDC Resistance (Max.)Operating TemperaturePackaging Code