Common mode choke coil muRata DLW5BSM351SQ2L SMD type with automatic mounting process compatibility
Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+85℃
DC Resistance(DCR) : 40mΩ
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Voltage Withstand : 125V
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 5x5mm 350Ω@100MHz 2A DCR 40mΩ
Mfr. Part # : DLW5BSM351SQ2L
Model Number : DLW5BSM351SQ2L
Package : SMD-4P,5x5mm
Product Attributes
  • Brand: Murata
  • Origin: (Not specified)
  • Material: (Not specified)
  • Color: (Not specified)
  • Certifications: (Not specified)
Technical Specifications
Part NumberShapeDimensions (mm)Common Mode Impedance (at 100MHz)Rated CurrentRated VoltageDielectric StrengthDC Resistance (max)Insulation Resistance (min.)Operating Temperature RangeMass (typ.)Circuit Count