Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+105℃
DC Resistance(DCR) : 20mΩ
Voltage Rating - DC : 100V
Number of Lines : 2
Voltage Withstand : 250V
Description : 2Line Common Mode Choke 150Ω@100MHz 5A DCR 20mΩ
Mfr. Part # : DLW5ATN151MQ2L
Model Number : DLW5ATN151MQ2L
Package : SMD-4P,5x3.6mm
Product Attributes
  • Brand: MURATA
  • Origin: Japan (implied by MFG CO.,LTD.)
  • Certifications: RoHS (RoHS marking: ROHS Y)
Technical Specifications
MURATA Part NumberImpedance at 10MHz (min. )Impedance at 100MHz ( Typ.)Rated Voltage V(DC)Withstanding Voltage V(DC)Rated Current (A)DC Resistance (Rdc) (max.)Insulation Resistance (M min.)Operating TemperatureStorage Temperature