Contact Now
Operating Temperature : -40℃~+85℃
DC Resistance(DCR) : 1.9Ω
Voltage Rating - DC : 5V
Number of Lines : 2
Voltage Withstand : 12.5V
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 0.8x0.6mm 28Ω@100MHz 130mA DCR 1.9Ω
Mfr. Part # : DLM0NSB280HY2D
Model Number : DLM0NSB280HY2D
Package : SMD-4P,0.8x0.6mm
Contact Now
Product Overview
Product Attributes
  • Brand: MURATA MFG.CO., LTD
  • Type: Chip Common Mode Choke Coil
  • Structure: Monolithic Type
  • Circuit Type: Magnetically shielded one circuit type
  • Polarity: No polarity
  • Marking: No Marking
Technical Specifications
Murata Part NumberCommon Mode Impedance (at 100MHz)Rated VoltageRated CurrentDC ResistanceInsulation ResistanceCut-off FrequencyOperating TemperatureStorage Temperature