Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+85℃
DC Resistance(DCR) : 800mΩ
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Voltage Withstand : 125V
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 3.2x1.6mm 1kΩ@100MHz 230mA DCR 800mΩ
Mfr. Part # : DLW31SN102SQ2L
Model Number : DLW31SN102SQ2L
Package : SMD-4P,3.2x1.6mm
Product Attributes
  • Brand: MURATA MFG.CO.,LTD
  • Product Type: Wire Wound Chip Common Mode Choke Coil
  • Series: DLW31SN Series
  • Origin: Reference Only
  • Certifications: RoHS Marking (ROHS Y ())
Technical Specifications
Customer Part NumberMurata Part NumberCommon Mode Impedance (at 100MHz, 25%) ()Rated Voltage V(DC)Withstanding Voltage V(DC)Rated Current (mA)DC Resistance ( max.)Insulation Resistance (M min.)Packaging Code