Contact Now
Type : Metal Film Resistor
Resistance : 23.7kΩ
Power(Watts) : 500mW
Temperature Coefficient : ±50ppm/℃
Tolerance : ±1%
Description : Metal Film Resistor 23.7kΩ 500mW ±50ppm/℃ ±1% Through Hole,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors RoHS