MEMS oscillator MICROCHIP DSC1124CL1-1000000T with small package size and enable pin output control
Contact Now
Current - Supply : 42mA
Operating Temperature : -40℃~+105℃
Output Type : HCSL
Voltage - Supply : 2.25V~3.6V
Frequency Stability : ±50ppm
Frequency : 100MHz