Surface Mount Device Common Mode Choke Chilisin BWCU00201212750M02 for PC Peripheral Noise Filtering
Contact Now
Operating Temperature : -40℃~+105℃
DC Resistance(DCR) : 300mΩ
Number of Lines : 2
Voltage Rating - DC : 50V
Voltage Withstand : 125V
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount 75Ω@100MHz 360mA DCR 300mΩ