High reliability Chilisin BWCU00321619222M02 component designed for electronic circuit integration
Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+105℃
DC Resistance(DCR) : 1.2Ω
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Voltage Withstand : 125V
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 3.2x1.6mm 2.2kΩ@100MHz 200mA DCR 1.2Ω
Mfr. Part # : BWCU00321619222M02
Model Number : BWCU00321619222M02
Package : SMD-4P,3.2x1.6mm