Common mode noise filter cjiang FLCM0904-101 designed for general electronics equipment applications
Contact Now
Inductance @ Frequency : 100uH@100kHz
Operating Temperature : -40℃~+125℃
DC Resistance(DCR) : 100mΩ
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Description : 100uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 9.5x5.6mm 600Ω@3MHz 500mA DCR 100mΩ
Mfr. Part # : FLCM0904-101
Model Number : FLCM0904-101
Package : SMD-4P,9.5x5.6mm