Common Mode Line Filter CJIANG FLCM0904-472 for Electronics Equipment Noise Suppression Applications
Contact Now
Inductance @ Frequency : 4.7mH@100kHz
Operating Temperature : -40℃~+125℃
DC Resistance(DCR) : 700mΩ
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Description : 4.7mH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 9.5x5.6mm 5kΩ@500kHz 200mA DCR 700mΩ
Mfr. Part # : FLCM0904-472
Model Number : FLCM0904-472
Package : SMD-4P,9.5x5.6mm