Electromagnetic Interference Filter CENKER CMC2012S-371-2P-T for Industrial Electronic Devices
Contact Now
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+105℃
Voltage Rating (AC) : -
DC Resistance(DCR) : 450mΩ
Number of Lines : 2
Voltage Rating - DC : 50V
Voltage Withstand : -
Description : 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 2x1.2mm 370Ω@100MHz 300mA DCR 450mΩ
Mfr. Part # : CMC2012S-371-2P-T
Model Number : CMC2012S-371-2P-T
Package : SMD-4P,2x1.2mm