Stable and Honor Elec RVE1E220M0505 component optimized for industrial electronic system performance
Contact Now
Operating Temperature : -55℃~+105℃
Lifetime : 2000hrs@105℃
Capacitance : 22uF
Height - Seated (Max) : 5.4mm
Voltage Rating : 25V
Diameter : 5mm
Equivalent Series Resistance(ESR) : -
Tolerance : ±20%
Ripple Current : -
Description : 22uF ±20% 25V Aluminum Electrolytic Capacitors 2000hrs@105℃