Surface Mount EMI Filter Capacitors Including PULSE CX1206MKX7R6BB824 for Enhanced EMC Performance
Contact Now
Voltage Rating : 10V
Capacitance : 820nF
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Description : 10V 820nF X7R ±20% 1206 Ceramic Capacitors RoHS