Surface Mount Ceramic EMI Filter Capacitors PULSE CX1206MKX7R9BB104 for Enhanced Broadband Filtering
Contact Now
Voltage Rating : 50V
Capacitance : 100nF
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Description : 50V 100nF X7R ±20% 1206 Ceramic Capacitors RoHS